بهترین کارهایی که می توانید در سفر به مارماریس انجام دهید

مارماریس یکی از آن جاهایی است که شما می توانید همه تفریحات را در آن تجربه کنید. ساحل های زیبا، سفرهای دریایی شگفت انگیز، ورزش های  آبی،تفریحات ماجراجویانه، رستوران های فوق العاده، زندگی شبانه عالی با کلاب های شبانه در سطح جهانی و آفتاب های مدیترانه ای. البته راجع به تاریخ این شهر هنوز چیزی به شما نگفته ایم. جاهای کمی در زمین با این زیبایی تاریخی وجود دارند. جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و زیبایی برای بازدید از مارماریس وجود دارد.

10 جاذبه گردشگری مارماریس ، بهتر است بگوییم 10 مورد از بهترین فعالیت هایی که می توان در مارماریس انجام داد و از آنها نهایت لذت را برد ، به شرح ذیل می باشد :

یک روز عالی در ساحل های مارماریس

مارماریس ساحل های فوق العاده ای دارد. حدود 5 مایل ساحل و آب های تمیز کریستالی در مارماریس وجود دارد که از مرکز مارماریس تا Icmeler امتداد پیدا کرده است. اطراف ساحل رستوران ها، کافه ها و بارهای عالی وجود دارند.

یک روز هیجان انگیز در پارک های آبی مارماریس

پارک های آبی مارماریس یک از بهترین جاهایی هستند که باید در زمان سفرتان به مارماریس حتما به آنجا بروید. جایی که هم بزرگسالان و هم کودکان می توانند یک روز عالی و پر از خنده و شادمانی را در آن ها تجربه کنند. در پارک های آبی مارماریس می توانید از نمایش های عالی و سرسره های هیجان انگیز لذت ببرید.

یک شب عالی در کلاب های شبانه مارماریس

زندگی شبانه در مارماریس بسیار زنده است و شما می توانید از تفریحات آن در کلاب های شبانه مشهور مارماریس لذت ببرید.

سفر قایقی به دالیان (Dalyan)

دالیان  طبیعتی خیره کننده دارد، جایی که دریاچه به دریا می رسد. دالیان برای داشتن ساحل هایش، حمام گل و همچنین شهر باستانی Caunos مشهور است. شما می توانید با یک سفر قایقی یک روزه از دالیان دیدن کنید.

سافاری هیجان انگیز در مارماریس

این تفریح برای دوست داران آدرنالین، دوست داران طبیعت و ورزش  بسیار هیجان انگیز است. شما می توانید از مناظر زیبا و خیره کننده اطراف شهر و همچنین دهکده های نزدیک و آبشارهای زیبا و دلنشین مارماریس لذت ببرید.

شرکت کردن در سفرهای قایقی روزانه مارماریس

شرکت کردن در سفرهای قایقی روزانه و یا تور تفریحی با قایق مارماریس هیجان انگیز در شهر مارماریس، برای شما یک روز فوق العاده در قایق ها را با سبک مهمانی در میان آب های زیبا و غارهای شگفت انگیز در مارماریس می سازد

ورزش های آبی مارماریس

شما می توانید ورزش های آبی متنوعی را مثل جت اسکی، پراسندینگ، زیر دریایی، کایت سواری و غواصی در مارماریس را تجربه کنید و لذت ببرید.

دوچرخه سواری در مارماریس

مسافران می توانند با پدال زدن در طی مسیرها و جاده های شگفت انگیز در مارماریس از مناظر زیبا، فرهنگ و همچنین رمز و رازهای مارماریس لذت ببرند.

شرکت کردن در تورهای دهکده ای مارماریس

تورهای دهکده ای مارماریس، سفرهای گردشگری جذابی از مارماریس به دهکده های نزدیک هستند که شما می توانید دهکده های زیبا و همچنین سبک زندگی دهکده ها و فرهنگ و طبیعت را کشف کنید و لذت ببرید.

خوردن غذا در رستوران های با کیفیت مارماریس

مسافران می توانند در رستوران ها و کافه های متعدد مارماریس که در طول ساحل زیبای آن و همچنین در مرکز شهر قرار دارند غذاهای خوش طعم را میل کنند و لذت ببرند.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید