خدمات فروش تکمید چیست؟

راه اندازی و رونق هر کسب و کاری نیاز به تحلیل و بررسی فراوان دارد تا بتوان به فروش رسید. در این راستا، سامانه تکمید با بهره‌گیری از متد روز دنیا، خدمات فروش را به صورت های مختلف ارائه می دهد.

خدمات فروش شامل :

  • طراحی و راه‌اندازی خدمات پس از فروش
  • ارائه خدمات فروش سازمانی
  • طراحی و راه‌اندازی باشگاه مشتریان
  • مشاوره فروش
  • تحلیل و آنالیز داده‌های فروش
  • آموزش و استقرار تیم فروش

طراحی و راه‌اندازی خدمات پس از فروش

به منظور ایجاد رضایت و امنیت در مشتریان، راه اندازی خدمات فروش ضروری است. ضمن آنکه امروزه بحث رقابت با سایر شرکت ها نیز مطرح است و خدمات پس از فروش و چگونگی آن در بحث رقابت بسیار تاثیر گذار است.

ارائه خدمات فروش سازمانی

هدف فروش سازمانی، سودآوری در مقیاس کلان است. در فروش سازمانی بیشتر بر فروش در حجم بالا و سود بیشتر تمرکز می‏ شود. تحقق فروش سازمانی از طریق تکنیک های مذاکرات B2B، تجزیه و تحلیل بازار و رقبا، ارائه پیشنهادات شگفت انگیز به مشتریان، پیگیری آن ها، پاسخ به استعلام ها، نحوه قیمت گذاری و ارائه تخفیف ها و رقابت با سایر شرکت ها و …..انجام می شود.

طراحی و راه‌اندازی باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان در جهت وفادارسازی مشتری تشکیل می شود. در واقع، باشگاه مشتریان پل ارتباطی ما، با مشتریان است. از این طریق نه تنها ارتباط منظم و مستقیم شکل می گیرد بلکه رابطه عاطفی با مشتریان نیز برقرار می شود و به ایجاد مشتریان دائمی کمک می کند. به علاوه، به واسطه باشگاه مشتریان می توان به اطلاعات بیشتری از علایق و رفتار مشتریان دست یافت. برای رسیدن به این مهم می توان از ابزارهای مختلفی مانند تماس تلفنی، پیام کوتاه، وب سایت، بازی و سرگرمی و … استفاده کرد.

مشاوره فروش

مشاوره یکی از موثرترین عوامل در این امر می باشد. زیرا به واسطه مشاوره نه تنها پروژه از نگاهی دیگر مورد بررسی قرار می گیرد، بلکه می توان از تجربیات دیگران استفاده کرد و اشتباهات آن ها را تکرار نکرد.

تحلیل و آنالیز داده‌های فروش

آنالیز داده های فروش فاکتوری غیر قابل چشم پوشی در موفقیت کسب و کار است و از طریق آن می‌توان به استراتژی فروش دست یافت. برای آنالیز داده های شما از تحلیل آماری استفاده می شود.

آموزش و استقرار تیم فروش

پس از تحویل پروژه به مدیر واحد راه اندازی، یک مدیر پروژه مهندسی فروش به مشتری معرفی می شود. این مدیر پروژه از اولین جلسه پس از نصب تا تحویل واحد مهندسی فروش به مشتری با وی خواهد بود و باتوجه به ابعاد شرکت، تیم فروش در نظر گرفته، آموزش داده می شود.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید