مشاوره بازاریابی، برندینگ و تبلیغات اینترنتی

هر کسب و کاری برای اینکه بیشتر دیده شود، نیاز به تبلیغات دارد. تبلیغات هزینه های بسیار زیادی به بنگاه های اقتصادی وارد می کند اما امروزه با استفاده از اینترنت و ابزارهای دیجیتال تا حدود خیلی زیادی می توان هزینه های بازاریابی و تبلیغات را کاهش داد. بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به ما کمک می کند تا با صرف هزینه ی کمتری به مشتریان بیشتری دست پیدا کنیم. البته این نکته را نباید فراموش بکنیم که معمولا اگر کسب و کار اینترنتی داریم مطمئنا زمان بیشتری را برای جذب مشتری باید بگذاریم. زیرا اعتماد سازی در کسب و کار اینترنتی به مراتب از کسب و کار های فیزیکی زمان بر تر می باشد.

شما فرض کنید امروز تصمیم بگیرید یک سوپر مارکتی را در یکی از نقاط شهرتان راه اندازی کنید. شما یک روز بعد از راه اندازی سوپرمارکت تان مشتری هایی خواهید داشت. دلیل این موضوع هم آن است که بلافاصله مشتری شما بعد از پرداخت پول محصول یا خدمات شما را دریافت خواهد کرد. بنابراین مطمئنا خیلی راحت تر برای خرید محصولات تان به شما اطمینان خواهد کرد. حال به این موضوع فکر کنید که برای آن که مشتری تان در اینترنت به شما اطمینان کند چه مراحلی را باید بگذرانید؟ اعتماد سازی در کسب و کار های اینترنتی زمان بیشتری را می طلبد و دقت و اطلاعات زیادی را لازم دارد.

ابزارهای مختلف در فضای مجازی می توانند در این امر مهم و حیاتی به شما کمک کنند اما شما باید بدانید از این ابزارها چطور استفاده کنید تا بیشترین بهره را ببرید. فرض کنید شما یک کانال تلگرام و یا یک صفحه اینستاگرام دارید، چطور کاربرانتان را زیاد میکنید و چطور مطالبتان را به کاربران بیشتری نمایش می دهید؟ کاربران شما با چه نام و برندی شما را در شبکه های اجتماعی ببینند بیشتر در ذهنشان میمانید؟ لوگوی شرکتتان چیست و آیا موارد مختلف برندینگ در آن رعایت شده است؟

ما پاسخ تمامی سوالات مطرح شده را در اختیارتان قرار می دهیم و کاری میکنیم که کسب و کار شما بیشتر در معرض دید کاربران باشد.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید