تلفیقی از سنت و زیبایی در هتل فور‌سیزن سئول

سئول به قدری جذاب و هیجان‌انگیز است که امکان ندارد کسی به گشت‌وگذار در آن اقدام نکند. ممکن است حتی افراد تصمیم بگیرند که برای اینکه کمی بیشتر در آنجا بمانند، در هتل تازه افتتاح شده فور‌سیزن شهر سئول اقامت کنند. با تکمید همراه باشید تا در ادامه به معرفی بیشتر این هتل بپردازیم.

درون این ساختمان ۲۵ طبقه و چند منظوره که توسط «معماران و طراحان هیریم» در قلب تجاری پایتخت کره جنوبی طراحی شده‌است، ۳۱۷ اتاق (شامل ۳۲ سوئیت) حیرت‌انگیز با پنجره‌هایی که نمای ویژه‌ای از شهر را نمایش می‌دهند و نیز باشگاه و آب درمانی منحصر به فرد ۵۰۰/۵۷ فوت مربعی با سه استخر، هفت رستوران قرار دارد. طراحی نورپردازی در طول مجتمع با تأکید بر نور طبیعی ارائه شده است.
طراحان معروف فضای داخلی، نظیر LTW دیزانورکز، آندره فو و آوروکو به سئول آورده شدند تا این فضای ویژه را در مکان‌های عمومی رستوران که مشتریان را به خود جذب می‌کند، را طراحی و اجرا کنند.

رستوران ایتالیایی در این هتل با نام بوکالینو، از فضای اواسط قرن بیستم میلان الهام گرفته است. یو یوان، که نام باغ معروف سنگی شانگهای را یدک می‌کشد، بازتاب زندگی پر زرق و برق در طول «بوند» در دهه ۱۹۲۰ است. رستوران ژاپنی هتل با نام کیوکو، به همراه سرآشپز ساوادا کازومی، که شهرت خود را از بانرکی ریوکودوی دارای ستاره میشلن توکیو دارد، در فضایی رو باز با دیواره‌های چوبی لابه‌لای برگ‌های افرا قرار دارد. مارکت کیچن در طبقه پایین، سرویس غذای آسیایی و بین‌المللی ارائه می‌کند.

هتل زیبای فور سیزنز را با سنت کره‌ای، سبک معاصر و فناوری پیشرفته در هم آمیخته‌اند که باعث می‌شود مقصدی باشد که به علت داشتن میراث فرهنگی و پیگیری فعالانه طراحی‌های متنوع، عنوان «شهر طراحی یونسکو» را یدک بکشد. فور سیزنز سئول می‌تواند به حق مدعی تجمیع عصاره کلاس و شیک بودن در قلب پایتخت باشد.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید