ویزا و سفارت مالدیو

ویزا و سفارت مالدیو ( سفارت مالدیو و اخذ ویزای این کشور )

اگر قصد سفر به مالدیو را دارید و میخواهید درباره سفارت این کشور اطلاعاتی را کسب نمایید، پیشنهاد میکنیم این مطلب را حتما بخوانید.

ویزا و سفارت مالدیو-1

جالب است بدانید که مالدیو دومین کشور کوچک دنیا بعد از واتیکان است، اما به دلیل جذابیت های فراوان، مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. برای سفر به این کشور هنگام خروج نیازی به دریافت ویزا نیست، در کل سفر به این کشور دردسر زیادی ندارد، ویزای مالدیو هنگام ورود به این کشور و در فرودگاه صادر می شود.

در این صورت نیز نباید نگران دریافت ویزا باشید، کمتر پیش می آید که ویزا برای مسافران صادر نشود. مدتی است برای ایرانیان متقاضی سفر به مالدیو، این نگرانی پیش آمده است که با مشکلاتی که بین ایران و مالدیو پیش آمده، باز هم به ایرانیان هنگام ورود ویزا تعلق می گیرد یا نه؟ باید بگوییم که بله، پس با خیال راحت به این کشور سفر کنید. لازم به ذکر است که مالدیو اصلا در ایران سفارتخانه ندارد، اما وب سایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در سریلانکا (به عنوان نماینده ایران در مالدیو)  colombo.mfa.ir قرار دارد.

توجه داشته باشید برای ویزای مالدیو باید در سفارت سریلانکا اقدام کنید سفارت سریلانکا نماینده ویزا و سفارت مالدیو در ایران می باشد.

آدرس سفارت سریلانکا

سفارت سریلانکا در تهران ، قیطریه ، خیابان جهان تاب ، پلاک 25 قرار گرفته است.

ساعت کاری سفارت سریلانکا

روز های دوشنبه چهارشنبه جمعه ساعت 9 تا 12

اطلاعات تماس سفارت سریلانکا

تلفن تماس: 22569179

اطلاعات ویزا و سفارت سریلانکا

  • آدرس سفارت : تهران ، قیطریه ، خیابان جهان تاب ، پلاک 25
  • ساعت کاری : روز های دوشنبه چهارشنبه جمعه ساعت 9 تا 12
  • تلفن تماس: 22569179

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید