ویزا و سفارت عراق

ویزا و سفارت عراق ( سفارت عراق و اخذ ویزای این کشور )

اگر قصد سفر به عراق را دارید و میخواهید درباره سفارت این کشور اطلاعاتی را کسب نمایید، پیشنهاد میکنیم این مطلب را حتما بخوانید.

ویزا و سفارت عراق-1

عِراق با نام رسمی جمهوری عِراق (به عربی: جُمْهُوريَّة العِرَاق) (به کردی: كۆماری فیدرالی ئێراق) یک کشور در خاورمیانه و جنوب غربی آسیا است.

پایتخت عراق شهر بغداد است. عِراق از جنوب با عربستان سعودی و کویت، از غرب با اردن و سوریه، از شمال با ترکیه و از شرق با ایران همسایه است.

عراق در بخش جنوبی خود، مرز آبی کوچکی با خلیج فارس دارد و دو رود مشهور دجله و فرات که سرآغاز تمدن‌های باستانی میان رودان در طول تاریخ کهن این منطقه هستند از کشور ترکیه وارد عراق و به جنوب آن روان شده و با پیوستن به رود کارون، اروندرود را تشکیل می‌دهند و به خلیج فارس می‌ریزند.

گستره عراق ۴۳۷٬۰۷۲ کیلومتر مربع (۵۸ام، نزدیک به یک چهارم ایران) است. بیشتر سرزمین عراق پست و هموار و گرمسیری است. غرب عراق کویر است و شرق آن جلگه‌های حاصلخیز؛ ولی بخشی از کردستان عراق (شمال شرق) کوهستانی و سردسیر می‌باشد. همچنین عراق یکی از بزرگترین کشورهای دارای منابع نفت می‌باشد. این کشور دارای ۱۴۳ میلیارد بشکه ذخایر تاییدشدهٔ نفتی می‌باشد

آدرس سفارت عراق

آدرس سفارت عراق در تهران در خیابان ولیعصر، کوچه برادران، کوچه مظفر، پلاک 11640 قرار گرفته است.

ساعت کاری سفارت عراق

{( در دسترس نیست )}

اطلاعات تماس سفارت عراق

982188938865+ ، 982188938866+

اطلاعات ویزا و سفارت عراق

  • آدرس سفارت : خیابان ولیعصر، کوچه برادران، کوچه مظفر، پلاک 11640
  • ساعت کاری : {( در دسترس نیست )}
  • 02188938865 / 02188938866

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید