ویزا و سفارت کلمبیا

ویزا و سفارت کلمبیا ( سفارت کلمبیا و اخذ ویزای این کشور )

برای سفر به کشور کلمبیا، شما نیاز به اخذ ویزای این کشور را دارید. این مطلب درباره کشور کلمبیا و سفارت این کشور اطلاعات مفیدی را به شما میدهد.

ویزا و سفارت کلمبیا-1

کشور کلمبیا شمال‌غربی‌ترین کشور آمریکای جنوبی  است. پایتخت این کشور، شهر بوگوتا است. واحد پول کشور کلمبیا، پزوی کلمبیا است. مردم این کشور به زبان اسپانیایی صحبت می‎کنند.

کُلُمبیا با نام رسمی جمهوری کلمبیا کشوری در شمال‌غربی‌ آمریکای جنوبی است. کلمبیا در شرق با ونزوئلا، جنوب با برزیل، پرو، اکوادور و در شمال از طریق دریای کارائیب با اقیانوس اطلس و از غرب با پاناما و اقیانوس آرام هم‌مرز است.

کلمبیا چهارمین کشور بزرگ آمریکای جنوبی «بعد از برزیل و آرژانتین و پرو»، با مساحت ۱ میلیون و ۱۴۱ هزار کیلومتر مربع است. جمعیت این کشور ۵۰،۸۸۳،۰۰۰ نفر است.

 خاک سرزمین کلمبیا دارای شرایط فیزیکی متنوعی است و از قله‌های بلند و برفی آند تا دشت‌های گرم و مرطوب حوزهٔ رود آمازون را شامل می‌شود.

این کشور بعد از برزیل دارای بیشترین جمعیت در بین کشورهای آمریکای جنوبی است. پراکندگی جمعیتی کلمبیا یکسان نیست. اغلب مردم این کشور در یک سوم کوهستانی کشور یعنی جایی که بوگوتا پایتخت کلمبیا و سایر شهرهای بزرگ آن قرار دارند زندگی می‌کنند.

آدرس سفارت کلمبیا

آدرس سفارت کلمبیا در تهران، خیابان دروس، خیابان هدایت، خیابان فریار، شماره ۵ واقع شده است.

ساعت کاری سفارت کلمبیا

{( در دسترس نیست )}

اطلاعات ویزا و سفارت کلمبیا

  • آدرس سفارت : تهران، خیابان دروس، خیابان هدایت، خیابان فریار، شماره ۵
  • ساعت کاری : {( در دسترس نیست )}

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید