ویزا و سفارت امارات

ویزا و سفارت امارات ( سفارت امارات و اخذ ویزای این کشور )

برای سفر به کشور امارت متحده عربی، شما نیاز به اخذ ویزای این کشور را دارید. این مطلب درباره کشور امارت متحده عربی و سفارت این کشور اطلاعات مفیدی را به شما میدهد.

ویزا و سفارت امارات-1

کشور امارت متحده عربی در جنوب غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان قرار دارد. پایتخت این کشور، شهر ابوظبی است. واحد پول کشور امارت متحده عربی، وون امارت است. مردم این کشور به زبان عربی صحبت می‎کنند.

امارات متحدهٔ عربی امارات یک پادشاهی مطلقهٔ فدرال در جنوب‌غربی قارهٔ آسیا و در شرق شبه‌جزیرهٔ عربستان، در خاورمیانه است که از جنوب با قطر و عربستان سعودی، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است.

امارات متحدهٔ عربی، اتحادی از هفت شیخ‌نشین کوچک به نام‌های ابوظبی (که پایتختی را بر عهده دارد)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، رأس‌الخیمه و ام‌القوین است که بعد از استقلال از بریتانیا در ۲ دسامبر ۱۹۷۱ میلادی شکل گرفت. این روز را با نام روز ملی امارات جشن می‌گیرند.

هر یک از این ۷ امیرنشین از استقلال فراوانی برخوردارند، اما یک امیر موروثی به عنوان حاکم کشور ایفای وظیفه می‌کند و شورای عالی حکام که متشکل از هفت امیر است، رئیس دولت و کابینه را انتخاب می‌کند. در حال حاضر امیر و رئیس دولت امارات شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان است.

آدرس سفارت امارات متحده عربی

آدرس سفارت امارات متحده عربی در تهران، شهرک غرب، ایران زمین شمالی، پایین تر از بیمارستان بهمن، پلاک 2 واقع شده است.

ساعت کاری سفارت امارات متحده عربی

{( در دسترس نیست )}

اطلاعات ویزا و سفارت امارات متحده عربی

  • آدرس سفارت : تهران، شهرک غرب، ایران زمین شمالی ، پایین تر از بیمارستان بهمن، پلاک 2
  • ساعت کاری : {( در دسترس نیست )}

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید