ویزا و سفارت اتریش

ویزا و سفارت اتریش ( سفارت اتریش و اخذ ویزای این کشور )

برای سفر به کشور زیبا و مهمان نواز اتریش نیاز به اخذ ویزای این کشور را دارید. این مطلب درباره کشور اتریش و سفارت این کشور در تهران است.

ویزا و سفارت اتریش-1

کشور اتریش یکی از کشور های اروپای مرکزی میباشد. پایتخت این کشور، شهر وین است. زبان رسمی مردم این سرزمین، آلمانی می‎باشد. واحد پول کشور اتریش، یورو است.

اُتریش (به آلمانی: Österreich) (به فرانسوی: Autriche) با نام رسمی جمهوری اتریش (به آلمانی: Republik Österreich) کشوری محصور در خشکی واقع در اروپای مرکزی است. پایتخت آن ویِن و زبان رسمی آن آلمانی است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

اتریش تلفظ فرانسوی (به فرانسوی: Autriche) نام این کشور است. نام آلمانی آن یعنی اۊستِررایش برگرفته از دو واژه اۊستر (شرق) و رایش (قلمرو و پادشاهی) است که در مجموع این نام به معنی پادشاهی شرقی است.

اتریش بعد از اتمام جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۵ تاکنون یک جمهوری فدرال است. صدر اعظم و رئیس‌جمهور این کشور توسط مردم انتخاب می‌شود.

آدرس سفارت اتریش

آدرس سفارت اتریش در تهران، خیابان باهنر (نیاوران)، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 6 الی 8  واقع شده است.

ساعات کاری سفارت اتریش

برای مراجعه به سفارت اتریش، شما می‌توانید روزهای یکشنبه تا پنج‎شنبه از ساعت 9:00 تا 12:00 مراجعه فرمایید.

اطلاعات ویزا و سفارت اتریش

  • آدرس سفارت : خیابان باهنر (نیاوران)، خیابان مقدسی، خیابان احمدی زمانی، کوچه میرولی، پلاک 6 الی 8
  • ساعت کاری : روزهای یکشنبه تا پنج‎شنبه از ساعت  9:00 تا 12:00

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید