ویزا و سفارت لهستان

ویزا و سفارت لهستان ( سفارت لهستان و اخذ ویزای این کشور )

برای سفر به کشور لهستان، شما باید قبل از سفر ویزای این کشور را اخذ نمایید. ابن مطلب درباره کشور لهستان و سفارت این کشور در تهران است.

ویزا و سفارت لهستان-1

کشور لهستان در اروپای مرکزی واقع شده است. پایتخت کشور لهستان، شهر ورشو می‎باشد. واحد پول این کشور زلوتی می‎باشد. مردم لهستان به زبان لهستانی سخن می‎گویند.

لَهِستان با نام رسمی جمهوری لهستان کشوری است در مرکز اروپا، از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از جنوب شرقی با اوکراین، از شرق با بلاروس، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه (منطقه برون‌بومی کالینینگراد) و از شمال با دریای بالتیک همسایه است.

مساحت این کشور عددی بالغ بر ۳۱۲٬۶ هزار کیلومتر مربع است که آن را ۶۹مین کشور بزرگ جهان و نهمین کشور بزرگ اروپا کرده‌است. همچنین با جمعیت ۳۷٫۸ میلیون نفری این کشور سی و چهارمین کشور پرجمعیت جهان، هشتمین در قاره اروپا و ششمین در اتحادیه اروپایی می‌باشد. لهستان با حاکمیتی متمرکز دارای ۱۶ استان است و پایتخت آن ورشو نام دارد.

قوه مجریه این کشور به ترتیب رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و هیئت وزیران است. رئیس‌جمهور برای مدت ۵ سال انتخاب می‌گردد که حداکثر یک رئیس‌جمهور می‌تواند دو دوره در این پست خدمت کند.

آدرس سفارت لهستان

آدرس سفارت لهستان در تهران،خیابان آفریقا، بلوار مینا، کوچه پیروز، پلاک ۲‏ واقع شده است.

ساعات کاری سفارت لهستان

{( در دسترس نیست )}

اطلاعات ویزا و سفارت لهستان

  • آدرس سفارت : تهران، خیابان آفریقا، بلوار مینا، کوچه پیروز، پلاک ۲
  • ساعت کاری : {( در دسترس نیست )}

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید