ویزا و سفارت اروگوئه

ویزا و سفارت اروگوئه ( سفارت اروگوئه و اخذ ویزای این کشور )

اگر قصد سفر به کشور اروگوئه را دارید حتما باید نسبت به اخذ ویزای این کشور اقدام نمایید. این مطلب، اطلاعاتی درباره کشور اروگوئه و ویزا و سفارت اروگوئه به شما میدهد تا بتوانید راحت‎‌تر با سفارت این کشور در ارتباط باشید.

توضیحات و اطلاعات مختصر در مورد اروگوئه

اروگوئه (به اسپانیایی: Uruguay) (بخوانید: اوروگوئه) با نام رسمی جمهوری اروگوئه (به اسپانیایی: República Oriental del Uruguay) کشوری واقع در جنوب شرقی آمریکای جنوبی، و پایتخت آن مونته‌ویدئو است. نام رسمی اروگوئه «جمهوری خاوری اروگوئه» یا «جمهوری شرقی اروگوئه» است.

زبان رسمی کشور، اسپانیایی و واحد پول آن پزوی اروگوئه است. حدود ۵۸ درصد از مردم این کشور مسیحی و حدود ۴۱ درصد بی‌دین هستند. اروگوئه به عنوان سکولارترین کشور آمریکای جنوبی شناخته می‌شود. یکی از دلایل آن این است که جمعیت بومی‌های آمریکای جنوبی در این منطقه کم بوده و به این خاطر مبلغان مسیحی اسپانیایی در زمان استعماری کمتر به این ناحیه اعزام می‌شدند.

ویزا و سفارت اروگوئه-1

دو کشور ایران و اروگوئه روابط دو سویه دارند. اروگوئه یا جمهوری شرقی اروگوئه در جنوب شرق آمریکای جنوبی قرار گرفته است. پایتخت این کشور شهر بندری مونته‌ ویدئو است. واحد پول این کشور پزوی است.

آدرس سفارت اروگوئه

سفارت اروگوئه در تهران، بزرگراه آفریقا، خیابان شهید عاطفی، کوچه شبنم، شماره 45 واقع شده است.

ساعت کاری این سفارت

برای مراجعه به سفارت اروگوئه، شما می‌توانید روزهای یکشنبه تا پنج‎شنبه از ساعت 8 تا 14:30 مراجعه فرمایید.

اطلاعات سفارت اروگوئه

  • آدرس سفارت : تهران، بزرگراه آفریقا، خیابان شهید عاطفی، کوچه شبنم، شماره 45
  • ساعت کاری : یکشنبه تا پنج‎شنبه از ساعت 8 تا 14:30

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید