جزایر مالزی یا بهشت؟

در این بخش از مقالات تکمید به مقاله جزایر مالزی یا بهشت؟ می پردازیم:

جزایری در مالزی که باید به آن ها سفر کنید تا بهترین تعطیلات عمرتان را تجربه کنید!

جزیره های مالزی از نظر زیبایی چیزی از الماس کم ندارند و میتوان این سوال را از خودتان بپرسید جزایر مالزی یا بهشت؟ همچنین حال و هوایشان به صورتی است که برای هر نوع تعطیلاتی فوق العاده هستند. می توانید با کسی که عاشقش هستید به جزایر زیبای مالزی سفر کنید و چند روز رومانتیک و عاشقانه را بسازید. یا با خانواده بروید و اوقات خوشی را بگذرانید یا حتی با دوستانتان بروید و کلی تفریح کنید و خوش بگذرانید.

در هر صورت با هر قصدی که به جزایر خاص و زیبای مالزی سفر کنید می توانید بهترین تعطیلات زندگیتان را تجربه کنید. برای یک سفر رویایی به مالزی آماده اید؟ پس این مقاله را تا پایان بخوانید تا ببینید چه جایی را می توانید برای گذراندن روزهای سرشار از هیجان و آرامش و لذت انتخاب کنید. توصیه می کنیم قبل از سفرتان به جزایر مالزی، کارهایی که می توانید در آن جا انجام دهید را روی یک تکه کاغذ بنویسید و با خودتان ببرید تا بهترین تفریحات از قلم نیفتند!

بهترین جزیره های مالزی در طول ساحل بورنئو کدام ها هستند؟

1. جزیره لنکایان

این جزیره زیبا که در دریای سولو واقع شده است، یکی از بهترین جزیره های مالزی است و جدا سوال جزایر مالزی یا بهشت؟ در مورد این جزیره صدق می کند و می توان از آن به عنوان بهشت روی زمین یاد کرد. زیبایی طبیعت آن نفس گیر است. شما در این جزیره زیبای مالزی می توانید در یک کلبه چوبی اقامت کنید و طبیعت را لمس کنید و لذت ببرید. از طرفی این جزیره به یکی از جذاب ترین نقاط برای غواصی در جهان تبدیل شده است و می توانید بهترین غواصی عمرتان را تجربه کنید و از دنیای زیر آب آن شگفت زده شوید.

این جزیره برای چه کسانی مناسب است؟

جزیره لنکایان در کشور زیبای مالزی برای خانواده هایی که فرزند دارند و همچنین غواصان بهترین انتخاب است.

چه کارهایی در جزیره لنکایان می توان انجام داد؟

شما می توانید در اقامتگاه های لوکس غواصی جزیره لنکایان اقامت کنید و از غواصی و دیدن طبیعت بی نظیر آن لذت ببرید و آرامش محض را تجربه کنید.

چه طور به این جزیره برسیم؟

بهترین راه برای رسیدن به جزیره لنکایان این است که با هواپیما به فرودگاه سانداکان در کوالالامپور بروید و به اسکله منتقل شوید و سوار قایق شوید و بعد از 90 دقیقه به جزیره زیبای لنکایان برسید. خوبیش این است که هم زمان کمی برای رسیدن به جزیره لازم دارید و هم اوقات هیجان انگیزی در این زمان سپری میکنید.

2. جزیره لیانگ

اگر شما دنبال ریلکس کردن و غواصی در سفرتان هستید، جزیره لیانگ بهترین مقصد برای شماست. این جزیره خیلی مقصد ارزانی نیست، اما زیبایی آن به حدی است که ارزشش را دارد.

این جزیره برای چه کسانی مناسب است؟

به خاطر این که جزیره لیانگ در وسط آب های عمیق واقع شده است و موجودات دریایی بی نظیر و نسیمی با طراوت دارد، برای دوستداران طبیعت سفری عالی است و اگر شما هم عاشق طبیعت هستید، باید به این جزیره زیبا سفر کنید و از زیباییش متحیر شوید.

چه کارهایی در جزیره لیانگ می توان انجام داد؟

اگر به جزیره لیانگ سفر کردید، از دنیای بی نظیر زیر آب لذت ببرید و آفتاب بگیرید و ریلکس کنید و پرندگان زیبای آن را تماشا کنید.

چه طور به این جزیره برسیم؟

برای اینکه تعطیلات رویایی خود را در جزیره لیانگ سپری کنید، اول یک پرواز به فرودگاه کوتا کینابالو در کوالالامپور بگیرید و بعد با یک پرواز دیگر بعد از دو ساعت به این جزیره زیبا و رویایی برسید.

3. جزیره سلینگان تورتل (جزیره زیبای لاک پشت ها)

 

این جزیره که در 40 کیلومتری سانداکان واقع شده است، بی شک تجربه ای رویایی را برای شما به ارمغان می آورد که هیچ گاه فراموش نخواهید کرد. لاک پشت های زیبایی که دور تا دور این جزیره شنا می کنند، منظره ای را برای شما می سازند که نه چشمانتان را می توانید از آن ها بردارید و نه دوربینتان را!

این جزیره برای چه کسانی مناسب است؟

از بین همه جزیره های مالزی، این یکی بیشترین ارزش را دارد که با خانواده، همسر و یا حتی دوستانتان به آن سفر کنید.

چه کارهایی در جزیره سلینگان تورتل می توان انجام داد؟

در این جزیره زیبا از دیدن لاک پشت های زیبا و تخم گذاری آن ها شگفت زده می شوید. علاوه بر آن می توانید غواصی کنید و از تفریحات آبی لذت ببرید و زمانتان را در ساحل های بی نظیر آن بگذرانید و ریلکس کنید.

چه طور به این جزیره برسیم؟

برای اینکه به جزیره زیبای لاک پشت ها بروید، یک پرواز مستقیم از کوالالامپور یا کوتا کینابالو به شهر سانداکان بگیرید و از آن جا 60 دقیقه قایق سواری کنید تا به جزیره برسید

4. جزیره سیپادان

جزایر مالزی یا بهشت؟-4

یکی از بهترین جزیره های مالزی و باز هم صدق سوال جزایر مالزی یا بهشت؟ در مورد این جزیره که جزوه بهترین هاست ، جزیره سیپادان گونه های بی نظیر و عجیب و غریبی مثل لاک پشت های دریای، ماهی های صخره ای و کوسه هایی را دارد که از دیدن آن ها شگفت زده می شوید. جالب است که بدانید در این جزیره اقامتگاه وجود ندارد اما برای یک گشت و گذار سریع گزینه مناسبی است.

این جزیره برای چه کسانی مناسب است؟

به خاطر اینکه این جزیره در نزدیکی مالزی یکی از بهترین نقاط غواصی در جهان است، برای غواصان یک بهشت به شمار می آید. پس اگر شما هم عاشق غواصی هستید و یا دوست دارید آن را تجربه کنید، قطعا این جزیره برای شما بهترین انتخاب است.

چه کارهایی در جزیره سیپادان می توان انجام داد؟

اگر به این جزیره زیبا سفر کردید، حتما هیجان غواصی را تجربه کنید. چرا که حتما یکی از بهترین تجربه های زندگیتان خواهد بود و یک تور جزیره گردی بگیرید و غرق زیبایی های آن شوید.

چه طور به این جزیره برسیم؟

بهترین راه این است که با یک پرواز از کوالامپور یا کوتا کینابالو به تاوائو بروید و از آن جا یک تاکسی بگیرید تا به شهر سمپورنا برسید و بعد از آن یک قایق سریع بگیرید تا به جزیره زیبای سیپادان برسید و اوقاتی خوش سپری کنید.

5. جزیره مابول

جزایر مالزی یا بهشت؟-5

این جزیره پنهان در مالزی دارای درختان نارگیل و سواحل بی نظیر با ماسه نرم و آب شفاف است و زیبایی خیره کننده ای دارد که باعث می شود سفری رویایی را تجربه کنید.

این جزیره برای چه کسانی مناسب است؟

جزیره زیبای مابول یکی از بهترین مقاصد دنیا برای ماجراجویی و غواصی است و به همین خاطر برای کسانی که عاشق ماجراجویی و هیجان هستند، گزینه ایده آلی به شمار می آید.

چه کارهایی در جزیره مابول می توان انجام داد؟

شما می توانید با یک قایق تک نفره (کایاک) در اطراف جزیره گشت بزنید و غرق زیبایی ها و شگفتی های آن شوید. یادتان نرود که از دهکده باجائو لات دیدن کنید و محو دیدن فراموش نشدنی ترین طلوع خورشید در این جزیره رویایی شوید.

چه طور به این جزیره برسیم؟

بعد از اینکه به شهر سمپورنا از تاوائو رسیدید، یک قایق سرعتی بگیرید تا 30 دقیقه ای به جزیره مابول برسید و چند روز سرشار از هیجان را تجربه کنید.

6. جزیره ماتاکینگ

جزایر مالزی یا بهشت؟-6

این جزیره که در دریای سلبس واقع شده است، نمونه کاملی از زیبایی، لوکسی و آرامش است. اطراف اقامتگاه های زیبای آن آب زلالی است که اقامتتان را رویایی می کند و قطعا به یکی از زیباترین تجربه های زندگیتان تبدیل می شود.

این جزیره برای چه کسانی مناسب است؟

جالب است که بدانید در این جزیره اولین اداره پست زیر آبی جهان ساخته شده است و دو جزیره را با یک راه ماسه ای به هم متصل می کند. این جزیره بهترین مقصد برای یک سفر ماه عسل رویایی و همچنین مسافرت خانواده ها می باشد.

چه کارهایی در جزیره ماتاکینگ می توان انجام داد؟

شما می توانید در جزیره گشت و گذار کنید و از باغ های مشهور آن دیدن کنید، غواصی کنید، به مرکز  ماساژ جامو در این جزیره زیبا بروید و ریلکس کنید. علاوه بر این می توانید در راه ساخته شده شنی آن قدم بزنید و به جزیره ماتاکینگ کسیل بروید.

چه طور به این جزیره برسیم؟

با یک پرواز به شهر تاوائو برسید و سپس تاکسی یا مینی ون بگیرید و به شهر سمپورنا برسید. بعد از اینکه به سمپورنا رسیدید، یک قایق سرعتی بگیرید و 45 دقیقه ای به جزیره برسید و سفر پر از آرامشتان را آغاز کنید.

امیدواریم از این مقاله (جزایر مالزی یا بهشت؟) لذت برده باشید.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید