۵ مورد از معروفترین مجله های چینی

۵ مورد از معروفترین مجله های چینی

 

اگر چه امروز مردم تمایل دارند وقت بیشتری را در اخبار و شبکه های اجتماعی صرف کنند، برخی از خوانندگان هنوز هم به دنبال مجله هستند، در ادامه مجله های چینی را بررسی می کنیم و ۵ مورد از محبوب ترین های آن را برای شما نام می بریم:

 

1. مجله دوجه (Duzhe 读者)

این مجله شناخته شده ترین مجله در میان مجله های چینی است. این مجله هر دو هفته یک بار منتشر می شود و موضوعات آن عمومی است برای مثال داستان ، بیوگرافی افراد مشهور، طنز و نقل قول ها، را پوشش می دهد.

 

2. مجله رایلی چین (Rayli 瑞丽)

مجله رایلی در سال ۱۹۹۵ در شهر پکن چین تاسیس شد، موضوع مجله مد زنانه کشور چین است. این مجله موضوعات مربوط به لباس، زیبایی و مراقبت از پوست، دکوراسیون خانه، کالاهای لوکس، طالع بینی و سایر زمینه ها را پوشش می دهد.

 

3. مجله جیین چین (Zhiyin 知音)

این مجله ابتدا  در سال ۱۹۸۵ در ووهان، پایتخت استان هوبئی منتشر شد. در این مجله داستان های واقعی از ازدواج وجود دارد برای مثال داستان های شگفت انگیز و جالبی در مورد افراد مشهور. این مجله در مورد زندگی خصوصی افراد مشهور نیز مطالب دارد. این مجله در میان زنان خانه دار و مردان مسن در شهرهای کوچک بسیار محبوب است.

 

 4. مجله جغرافیای ملی چین (中国 国家 地理)

این مجله در سال ۱۹۴۹ شروع به کار کرد و ماهانه منتشر می شود. مجله جغرافیای ملی چین مقالات مربوط به جغرافیا، تاریخ و فرهنگ، با هدفافشای اسرار ۴،۰۰۰ ساله کشور چین. مجله در دو نسخه انگلیسی و چینی منتشر می شود.

 

5. مجله بانیوتان چین (Banyuetan 半月)

این مجله در سال۱۹۸۰ در پکن تاسیس شد. بانیوتان نشریه سیاسی گسترده ای در کشور چین است که در هر شماره بیش از ۳٫۶ میلیون نسخه منتشر می شود. در بعضی از امتحانات مهم مانند امتحانات ورودی دانشگاه های کشور چین از این مجله، به عنوان منبع اصلی خبر استفاده می کنند.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید