قوانین استفاده از سامانه بازرگانی تکمید

شرایط عضویت:

تمام کاربرانی که در سایت تکمید ثبت نام می نمایند، ملزم خواهند بود قوانین و مقررات تعیین شده و تغییراتی که در آینده در آن ایجاد خواهد شد را بپذیرند.

شرایط و محدودیت های استفاده :

استفاده از محصولات و خدمات این وبسایت منوط به رعایت شرایط و ضوابط سایت است و تکمید می تواند در صورت نقض قوانین و مقررات , سرویس و یا دسترسی کاربر را حتی بدون اطلاع قبلی قطع نماید . تبلیغ یا ارائه هر گونه محصول یا خدمت که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت از شرکت خارجی گردد در سایت غیر مجاز می باشد . تکمید از استانداردهای تجارت الکترونیکی B2B (ارتباط بین دو شرکت) تبعیت می کند و استفاده از آن در کاربردهای دیگر مجاز نمی باشد .

حریم شخصی کاربران:

کاربر گرامی، در فضای سامانه بازرگانی تکمید، تمامی اطلاعات خاص شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ می ماند و تنها اطلاعات عمومی شما که باید نمایش داده شود در معرض دید مشتریان قرار خواهد گرفت. اطلاعات خاص شما به منظور ارائه خدمات ویژه با توجه به نیاز کسب وکار شما می باشد هم چنین تمامی اطلاعاتی که در قسمت های مختلف سایت تایپ یا به صورت موضوعی انتخاب میکنید به منظور استفاده آماری و سرویس دهی بهتر به کاربران و اعضای محترم سایت استفاده می گردد. در قسمت هایی از وب سایت به شما امکان داده شده تا با اعضاء وب سایت ارتباط برقرار کنید. در این قسمت ثبت هر گونه اطلاعات غیر متعارف و غیر مجاز مطلقا ممنوع بوده و درصورت شکایت به مراجع مربوطه ارائه خواهد شد.

حریم شخصی اعضاء :

در صورت ورود با شناسه کاربری خود در وبسایت تکمید ، شما به وسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید. این شناسه ممکن است اسم شرکت یا نام تجاری شرکت شما باشد. ارائه محصولات و آگهی ها نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارد. اصل بر حسن نیت است و اینکه این اطلاعات صحیح می باشد و در صورت صحیح نبودن مدیر سایت می تواند نسبت به حذف آن اقدام نماید. اطلاعات شخصی شما نزد تکمید محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار سایت و یا شرکت دیگری قرار نمی گیرد. تکمید می تواند اطلاعات وارد شما توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد .

عضویت و مسئولیت کاربر:

هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد، مسئول می باشد . این مسئولیت شامل محتوا , عکس ها , فیلم ها و … است.

محتوای غیر مجاز :

کاربر نباید در محتوای خود از هر گونه نوشته یا عکس غیر مجاز استفاده نماید . استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیر مجاز می باشد . ثبت لینک به هر سایت غیر مجاز ممنوع می باشد .

شناسایی اعضا در وب سایت:

در صورت login توسط شناسه کاربری و حتی در صورت عدم loginبه وبسایت تکمید ، شما به وسیله‌ی آدرس IP شبکه‌ی اینترنتی خود برای مدیران وب‌سایت تکمید شناسایی می‌شوید. آدرس IPعددی است که آدرس اینترنت مکانی را که شما توسط آن به وب سایت، متصل شده‌اید را مشخص می‌کند. بر حسب نوع اتصال شما، این آدرس می‌تواند قابل ردیابی تا یک سرور، محل شرکت، محل کار شما و یا خانه‌ی شما باشد

خرابکاری ، هک و بروز مشکلات :

در صورت بروز هرگونه خراب کاری توسط اشخاص ، روبات‌های هرزنویس و یا اقدام به هک و نیز هر گونه تغییر در اطلاعات طبقه بندی شده و اطلاعات اساسی وب سایت ، شرکت مختار به مسدود کردن آدرس IP مبدا می باشد. در صورت بروز مشکلات ، طبق قانون برخورد و به مراجع ذی صلاح ارائه خواهد شد. در صورتی که IP شما به اشتباه بسته شد، می توانید مشکل را با لینک تماس با ما در میان بگذارید.

رفع مسئولیت :

محتوای موجود در سایت ممکن است اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا به روز شود . تکمید هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که ممکن است از این وب سایت به آنها لینک داده شود ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات به عهده ی وارد کننده اطلاعات می باشد.

× اگر سوالی دارید اینجا بپرسید