درخواست و سفارش خرید و فروش کالا

در صورتی که نیاز به خرید هر کالا از چین و یا فروش هر کالایی در چین را دارید می توانید با سامانه ی بازرگانی تکمید همراه شوید:

اگر تخصصی در زمینه واردات از چین ندارید و یا اینکه برای اولین بار است که می خواهید اقدام به واردات کنید « نگران نباشید »، همه مراحل واردات از صفر تا صد را برای شما انجام می دهیم.

با توجه به ثبت سفارش شما خرید هر کالایی در چین به راحتی صورت می پذیرد و این شرکت آماده ارائه خدمات خرید و فروش کالا و همچنین سفارش و استعلام قیمت از چین با سریعترین زمان ممکن می باشد.

استعلام قیمت و خرید از بازارهای چین توسط تیم مجرب خدماتی سامانه بازرگانی تکمید مستقر در دفتر گوانجو و ایوو با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت صورت پذیرفته و در سریع ترین زمان ممکن کالای مورد نظر شما در چین خریداری و پس از حمل توسط خطوط حمل و نقل معتبر بین المللی به صورت هوایی و دریایی و ترخیص از گمرک و انجام کلیه امور و تشریفات گمرکی کالایتان را به شما در ایران و درب انبار یا آدرس مورد نظر تحویل می دهیم.

اطمینان خاطر و کم کردن ریسک خرید

سامانه بازرگانی تکمید با داشتن دفاتر رسمی فعال در تهران و همچنین شهرهای گوانجو و ایوو در چین، با ارائه خدمات بازرگانی و راهنمایی و مشاوره خود می تواند کار واردات کالا و در کل تجارت با چین را برای بازرگانان و شرکتهای بازرگانی وارداتی و صادراتی تسهیل نموده و از این طریق واردات کالاهای باکیفیت از کشور چین را مطابق با سلایق مشتریان امکان پذیر سازد.

مهمترین جذابیت بازار چین که در مرحله نخست توجه همگان را به خود جلب می کند قیمت تمام شده محصولات می باشد که نسبت به سایر کشورها بسیار پایین تر می باشد. هر جا بحث قیمت پیش می آید، همزمان موضوع کیفیت و کلاهبرداری دغدغه اصلی می شود، پس هر وارد کننده ای در مقابل فرصتی به نام قیمت، با تهدیداتی به نام کیفیت و کلاهبرداری روبرو است.

برای به حداقل رساندن تهدیدات پیش رو باید همه مراحل کار را قدم به قدم و با دقت فراوان انجام داد. مجموعه ما که همواره سعی نموده همراه مطمئنی برای تاجران ایرانی باشد در کنار شما نهایت سعی را خواهد داشت تا با استفاده از تجربه چندین ساله خود، شما را در رساندن به اهدافتان یاری کند تا با اطمینان خاطر به امر واردات کالا از چین اقدام نمائید.

خرید آنلاین از وب سایت های B2B  و فروشگاه های آنلاین سراسر دنیا

لازم به ذکر است خرید از چین تنها محدود به همین روش نمی شود و سایت های فراوانی نیز وجود دارد که شما می توانید از طریق بازرگانی تکمید نسبت به خرید و واردات کالای مد نظر در آن سایتهای فروش اقدام کنید.

از جمله خدمات قابل ارائه از سوی بازرگانی تکمید می توان به خرید آنلاین از وب سایت های B2B و فروشگاه های آنلاین سراسر دنیا و به خصوص وب سایت های فروشگاهی در چین اشاره کرد که اقدام به خرید کالاهای انتخابی و مورد نظر شما در آن وب سایت ها نموده و نهایتا کالای مورد نظر درب انبار شما در ایران تحویل داده می شود.

سامانه بازرگانی تکمید مستقر در گوانجو و آیوو چین امکان ارائه خدمات خرید کالا از کلیه وب سایت های جهانی مانند آمازون، ebay و خصوصا وب سایت های معروف و برتر فروشگاهی چینی همانند تائوبائو، علی بابا و علی اکسپرس را برای ایرانیان فراهم می کند.