تمدید ویزای ایران

اگر مسافر خارجی شما بخواهد اقامتش را در ایران تمدید کند چطور می‌توانید کمکش کنید؟ روند تمدید ویزای ایران مراحل مختلفی دارد و برای این کار مدارک مختلفی باید آماده کنید. پس اگر مسافرتان تصمیم گرفته مدت بیشتری در ایران بماند، روی کمک ما حساب کنید. ما برای مشاوره، اطلاع از مدارک و هزینه‌ تمدید و تکمیل فرم‌های تمدید ویزا به شما و مهمان‌تان کمک می‌کنیم. در این باره بیشتر بخوانید.

تمدید ویزای ایران

مدت اعتبار ویزای ایران برای اتباع کشورهای خارجی 30 روزه است و مسافران پس از دریافت ویزا می‌توانند 30 روز در ایران اقامت داشته باشند. گردشگران و افرادی که برای ورود به ایران ویزای تجاری دارند، یعنی برای انجام امور تجاری، بازرگانی یا اداری به ایران می‌آیند، هم می‎‌‎توانند ویزای‌شان را تمدید کنند. این افراد باید شخصا به پلیس اتباع خارجی مراجعه و درخواست تمدید ویزا کنند. به همراه داشتن پاسپورت و ویزای ایران‌شان هم برای درخواست تمدید ویزا الزامی است. یادتان باشد پلیس اتباع خارجی است که تصمیم نهایی را برای تمدید یا عدم تمدید ویزا می‌گیرد و تمدید ویزا طبق نظر پلیس اتباع خارجی صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه مهمان شما برای تمدید ویزا شخصا به پلیس اتباع خارجی مراجعه کند، اما برای تکمیل فرم‌ها و واریز وجه به کمک و راهنمایی شما نیاز دارد.

چه زمانی برای درخواست تمدید ویزا اقدام کنیم؟

اگر مسافر شما قصد تمدید ویزایش را دارد، بهتر است قبل از اینکه تاریخ اعتبار ویزا تمام شود برای تمدید آن اقدام کند. 1 تا 3 روز قبل از اتمام تاریخ اعتبار ویزا زمان مناسبی برای درخواست تمدید است. ویزای ایران را می‌توانید در شهرهای بزرگ تمدید کنید، مثلا در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز. از آنجایی که ممکن است دفاتر پلیس اتباع خارجی شلوغ باشند، بهتر است اول وقت به این دفاتر مراجعه کنید تا روند کارتان زودتر شروع شود. به علاوه، هر چه زودتر روند تمدید ویزا را شروع کنید احتمال اینکه ویزای مسافرتان زودتر تمدید بشود بیشتر است.

چه مدارکی برای تمدید ویزا لازم است؟

  1. دو قطعه عکس 4*6 (عکس خانم‌ها باید با روسری باشد.)
  2. تکمیل فرم درخواست تمدید ویزا
  3. کپی صفحات پاسپورت و ویزای ایران
  4. تمبر ورودی
  5. پرداخت هزینه تمدید ویزا

در زمان درخواست تمدید ویزا ممکن است از مسافر شما سوال کنند به چه دلیلی قصد تمدید ویزایش را دارد. اگر ویزای او ویزای جهانگردی و گردشگری است و قصد ایرانگردی دارد، باید توضیح دهد می‌خواهد کدام شهرها یا جاذبه‌های ایران را ببیند. و اگر ویزای او تجاری و کاری است، باید دلایل کاری تمدید ویزایش را توضیح دهد. زمان لازم برای تمدید ویزا معمولا در یک روز کاری و بین 1 تا 4 ساعت انجام می‌شود. اما اگر در این زمان ویزا تمدید نشود، پاسپورت مسافر تا آماده شدن ویزا نزد اداره پلیس اتباع خارجی می‌ماند.

اعتبار ویزای تمدیدشده چقدر است؟

اگر  پلیس اتباع خارجی با تمدید ویزای توریستی یا تجاری مسافر موافقت کند، ویزای او تا 30 روز بیشتر اعتبار خواهد داشت. و مسافر می‌تواند مجموعا تا 60 روز در ایران اقامت داشته باشد. امکان تمدید ویزای ایران برای بار دوم هم وجود دارد. که در صورت مسافر با تایید پلیس اتباع خارجی می‌تواند مجموعا مدت 90 روز در ایران اقامت داشته باشد. البته توجه داشته باشید که تمدید ویزا تا 90 روز به نسبت سخت‌تر خواهد بود. در صورتی که مسافر ویزای 15 روزه فرودگاهی ایران را داشته باشد، در صورت درخواست برای تمدید و با تایید پلیس اتباع خارجی، ویزایش فقط 15 روز دیگر تمدید خواهد شد.

توجه داشته باشید که تکمید با تجربه ی بین اللملی می تواند تمامی خدمات ذکرشده را در اسرع وقت و با پایین ترین قیمت ارائه دهد.

نکته : دیگر خدمات تکمید که با پایین ترین قیمت ارائه می شود:

  1. ویزای یک ماهه توریستی (فرودگاهی / نمایندگی) که به مدت 30 روز می باشد
  2. تمدید ویزای یک ماهه
  3. ویزای بیزینس (تجاری) که به مدت 3 ماه می باشد
  4. ویزای 21 روزه ی توریسی

توجه داشته باشد که حداقل 3 الی 4 روز قبل از پایان مدت ویزایتان جهت تمدید با ما تماس بگیرید

021-88143188