تکمید یک سامانه ی بازرگانی در منطقه خاورمیانه است که تلاش می نمایید تا تجارتِ تجار و بازرگانان ایرانی در خاورمیانه را تسهیل نمایید. توکل بر خداوند منان، اتکا بر اصول و ارزشهای اخلاقی ، همکاری با کارشناسان مجرب و استفاده صحیح از ابزارهای تجارت، سرلوحه این مجموعه می‌باشد. صداقت در گفتار و رفتار، نوآوری و افزایش کیفیت در ارائه خدمات و در نهایت رضایت مشتریان، به عنوان هدف اصلی این مجموعه می‌باشد.

سامانه بازرگانی تکمید در ارائه دهنده خدماتی مهم و ارزنده می باشد که  در این بخش به خدمات سامانه بازرگانی تکمید می پردازیم که به 7 بخش تقسیم می شوند و در ادامه توضیحاتی در زمینه هر خدمات قرار گرفته است.

خدمات سامانه بازرگانی تکمید عبارتند از :
خدمات ویزا و پاسپورت
خدمات واردات
خدمات فنی و مهندسی
خدمات فروش
خدمات صادرات
خدمات تجارت الکترونیک
خدمات تبلیغات و برندینگ

خدمات سامانه بازرگانی تکمید در 7 مورد ذکر شده می باشد ؛ در ادامه توضیحات بیشتری راجع به هر خدمات ارائه شده است:

خدمات ویزا و پاسپورت تکمید

در بخش خدمات ویزا و پاسپورت تکمید به خدمات اخذ و تمدید ویزای و پاسپورت ایران و دیگر کشورها ، بیمه مسافران ورودی به ایران ، ویزای تجاری ، ویزای فرودگاهی و خدماتی دیگر در زمینه ویزا و پاسپورت می پردازیم.

خدمات واردات تکمید

خدمات تکمید-2

در بخش خدمات واردات تکمید به واردات از برخی کشور ها من جمله چین می پردازیم . در نظر داشته باشید که بازرگانی تکمید به تجار و واردکنندگان ایرانی، خدمات ویژه و تخصصی واردات کالا را در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

خدمات فنی و مهندسی تکمید

خدمات تکمید-3

این بخش از خدمات تکمید به خدمات فنی و مهندسی تکمید می پردازیم که شامل :

محاسبات طرح توجیهی
نگارش و تولید طرح توجیهی
نگارش و تولید بیزینس پلن

تکمید با داشتن نیروهای متخصص و کارآمد و با دارا بودن دقت وظرافت وبهره گیری از تجربه ی فراوان برای برآورده کردن اینگونه خدمات در کنار شماست و بی نیازتان خواهد کرد.

خدمات فروش تکمید

راه اندازی و رونق هر کسب و کاری نیاز به تحلیل و بررسی فراوان دارد تا بتوان به فروش رسید. در این راستا، تکمید با بهره‌گیری از متد روز دنیا، خدمات فروش را به صورت های مختلف ارائه می دهد و تمامی نیاز های شما عزیزان را در زمینه فروش محصولاتتان برآورده می نماید.

خدمات تکمید در بخش خدمات فروش بدین شرح می باشد:
طراحی و راه‌اندازی خدمات پس از فروش
ارائه خدمات فروش سازمانی
مشاوره فروش
طراحی و راه‌اندازی باشگاه مشتریان
تحلیل و آنالیز داده‌های فروش
آموزش و استقرار تیم فروش

خدمات صادرات تکمید

با توجه به اینکه بازرگانی تکمید یک شركت مديريت صادرات می باشد در بخش خدمات صادرات تکمید به صادرات به عمان،صادرات به چین،صادرات به عراق و دیگر کشور ها می پردازیم.

خدمات تجارت الکترونیک تکمید

عصر جديد سازوكارها و نهادهاي اجتماعي را در معرض تغيير قرار داده است. تجارت الكترونيك، جامعه الكترونيك، دولت الكترونيك و غيره، واژه هايي هستند كه ما به وفور آنها را مي شنويم. در تجارت الكترونيك كه يكي از مظاهر عصر جديد است، تکنولوژی و زیر ساخت های الکترونیکی به کمک تجارت سنتی و قدیمی آمده و مزایای بسیار زیادی همچون تسهیل ارتباطات و مکاتبات بین المللی، بازاریابی گسترده و آن لاین، تبلیغات مستمر، به روز و کم هزینه و …. را به ارمغان آورده است ؛ ما در تکمید تلاش می کنیم تا تمامی نیاز های شما در زمینه تجارت الکترونیک برآورده کنیم.

خدمات تبلیغات و برندینگ تکمید

در این بخش از خدمات تکمید به خدمات خدمات تبلیغات و برندینگ تکمید می پردازیم ؛ ما در تکمید با شما هستیم تا در دنیای پیچیده تبلیغات و برندینگ امروز که رقابت، سرعت و خلاقیت در آن بسیار بالاست به شما کمک کنیم.

تکمید، با ماموریت طراحی و توسـعه برند با دارا بودن نیروهای متخصص و سابقه مفید در زمینه تبلیغات و ارتباطات و هویت‌سـازی برند، شروع به فعالیت کرده است. ما با جذب متخصصین برندسازی و طراحان خلاق و با روش‌های به‌ روز برندسازی، سازمان‌ها و شرکت‌ها را برای کسب جایگاهی قدرتمند و منحصربفرد همراهی می‌کنیم.