حمل و ترخیص کالا

اگر قصد ارسال کالا از چین به ایران و بالعکس و یا از چین به دبی و یا از دبی به ایران را به صورت هوایی و یا دریایی دارید کافی است درخواست خود را ثبت کنید و باقی کارها را به ما بسپارید.

سامانه بازرگانی تکمید با دارا بودن دفاتر فعال در کشورهای ایران ، چین و امارات امکان حمل و ترخیص کلیه بارهای مجاز را به صورت دریایی و هوایی به ایران را برای شما مشتریان گرامی فراهم نموده است.

خدمات دفاتر ما راه هموار و آسانی را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده که چشم انداز آن تجارتی آینده دار و موفق است.

پروسه حمل کالا

حمل کالا از چین به دو صورت هوایی(جزئی) و دریایی(کلی) صورت می پذیرد:

1- در صورتی که کالا از ارزش بالا و یا حجم کم برخوردار باشد معمولا به صورت کارگو (Cargo) و توسط هواپیما به ایران حمل می گردد.

از مزایای حمل هوایی سرعت ارسال بالاتر نسبت به ارسال دریایی کالا می باشد. در این حالت شرکتهای حمل طرف قرارداد ما در چین کالای شما را دریافت کرده و در فرودگاه امام خمینی تحویل گمرک می دهند.

حمل هوایی از چین بصورت پالت , کارتن , نگله , کیسه و غیره توسط خطوط هوایی انجام می شود که می توانید زحمت بسته بندی بار در چین و جمع آوری کالا ها از چین و همچنین تسمه کشی و غیره را نیز از ما بخواهید.

این شرکت با سابقه درخشان در بخش های مختلف تجارت خارجی به خصوص صنعت حمل و نقل بین المللی، آمادگی خود را برای ارائه خدمات در راستای حمل و ترخیص بار هوایی به صورت Door to Door از چین به ایران و از چین به دبی اعلام می دارد.

لذا بازرگانان و تاجران گرامی می توانند با آسودگی خاطر خرید خود را از شهرهای مختلف چین انجام دهند و حمل و ترخیص کالاهای خریداری شده خود را به ما بسپارند.

2- برای سایر کالاهایی که دارای حجم و وزن زیاد می باشند از روش دریایی و کانتینر (20 فوت یا 40 فوت) استفاده می شود.

یکی از مهم ترین توافق هایی که قبل از خرید با فروشنده انجام می شود، محل تحویل کالای خریداری شده است.

این شرکت کلیه هماهنگی های لازم را جهت حمل از بنادر چین توسط کشتی و تحویل کالا در یکی از بنادر جنوبی کشور انجام می دهد.

حمل و ترخیص کالا از چین بصورت حمل دریایی و ترخیص کالا از گمرکات جنوب و همچنین قبول کلیه خرده بار های دریایی و گروپاژ توسط سامانه بازرگانی تکمید با دارا بودن دفتر فعال در شهرهای گوانجو و ایوو در چین آماده خدمت رسانی به تجار گرامی می باشد.

در صورتی که دارای بار های کوچک و یا بار هایی کمتر از کاتینر فول 20 فوت یا 40 فوت می باشید می توانید کالای خود را به سامانه بازرگانی تکمید بدهید تا این بازرگانی اقدام به حمل و ترخیص کالا شما از چین به ایران بصورت خرده بار و یا گروپاژ نماید. این شرکت دارای بهترین نرخ حمل و ترخیص و کاملا بصرفه برای بار های خرده دریایی از چین این امکان را فراهم می کند که در زمان و هزینه خود در زمینه واردات دریایی از چین صرفه جویی نمایید.

حمل دریایی وترخیص کلیه کالاهای مجاز از چین به ایران وتحویل نسبتا سریع در سیستمهای حمل ونقل بین المللی دریایی وتحویل فوری کلیه خریدهای شما از چین و تحویل بار دریایی بصورت door to door در ایران انجام می شود.

بنادری که معمولا تحویل کالا در آنها صورت می گیرد شامل بندرعباس، خرمشهر، بوشهر و قشم می باشند.

خدمات حمل و ترخیص بار وارداتی از چین:

لازم به ذکر است که ترخیص کالا از گمرکات متعددی از قبیل: گمرگ فرودگاه امام خمینی، آبادان، سلفچگان، کیش، قشم و بندر انزلی صورت می گیرد.

نکته مهم:

نکته حائز اهمیت این است که مشتریان عزیز قبل از هر اقدامی می بایست اطلاعات کامل بار و محموله قابل حمل ازقبیل: وزن، ابعاد بسته بندی و تصویری از کالا را به کارشناسان شرکت ارائه کنند تا از قیمت حدودی حمل و ترخیص محموله خود مطلع شوند.

تمام پیگیری های لازم از زمان سفارش شما تا زمانی که کالا به دست تان برسد توسط همکاران ما انجام می شود تا به دور از نگرانی و با آسایش خاطر بتوانید کالای مورد نیاز خود را دریافت کنید.

خلاصه عمده خدمات سامانه بازرگانی تکمید در زمینه حمل و ترخیص:

به طور خلاصه، عمده خدمات و فعالیت های سامانه بازرگانی تکمید در بخش حمل و ترخیص کالا شامل موارد زیر می شود:

لازم به ذکر است که حمل کالا از دبی به ایران از طریق تیم پیمانکار مورد تایید و تحت نظارت این شرکت صورت می پذیرد.